השכרת גג

בשביל להרוויח כסף ממערכת סולארית לא חייבים להשקיע כסף

אם יש לך גג פנוי של מבנה תעשייתי, משק, רפת או אם אתם מושב או ישוב המעוניינים להקים מערכות סולאריות ללא השקעה ובמינימום כאבי ראש- הפתרון המושלם בשבילכם הוא להשכיר את הגג!

היתרונות העיקריים בהשכרה או שותפות על פני רכישת המערכת

1. אפס עלויות - אין עלויות כלל


2. רווח מהשנה הראשונה

3. אין התעסקות כלל

4. אין סיכון


5. התאמות תשתית- איטום, החלפות גגות והגדלות חיבור באחריות החברה

יש לך גג פנוי?

עושים כסף מהשמש ללא השקעה!

אנחנו

שוכרים ממך את הגג

שוכרים ממך
את הגג

בונים מערכת סולארית

בונים מערכת
סולארית

מתחלקים איתך ברווחים

מתחלקים איתך
ברווחים

ואתם מקבלים

מערכת סולארית היא נכס מיוחד.

אין עוד נכס שההכנסה בו מובטחת לשנים כה ארוכות קדימה. מערכת סולארית מבטיחה לך הכנסה קבועה ויציבה שלא תלויה בגורמים חיצוניים- לא בריבית, לא בלקוחות ולא בשוכרים- כל עוד המערכת מחוברת והשמש זורחת הכסף נכנס. והשמש, כידוע לא מפסיקה לזרוח, במיוחד במדינה החמה שלנו.

המערכת הסולארית ממוקמת על גג שגם כך עומד ריק.

הגג עומד ריק כנראה מאז שהמבנה קם וזו הזדמנות מצוינת להפוך גם את החלק הבלתי מנוצל הזה לנכס מניב.

למה ההכנסה כל כך בטוחה וההכנסות כל כך גבוהות?

מדינת ישראל התחייבה לאו"ם ול-OECD  לעמוד ביעדים מסוימים של אנרגיה ירוקה. המדינה באמצעות רשות החשמל מתחייבת לשלם את הכסף למשך 25 שנה. תחשבו על זה כמו אג"ח מדינה אבל עם ריבית פנטסטית. היום בהשקעת נדל"ן אפשר לצפות לתשואה נטו של 5-6% בעסקה ממש טובה. כאן ישנה עסקה עם תשואות דו ספרתיות או ללא השקעה כלל עם הכנסה מובטחת. חשוב לציין שהאסדרות מוגבלות והחגיגה לא תימשך לזמן רב!

להרוויח כסף בלי כאבי ראש

במסלול הדגל של החברה- מסלול השכירות אתה מקבל חבילת הטבות שגורמת לך להיות בטוח שהמערכת עובדת ומפיקה את המקסימום גם כשאתה לא משקיע בה זמן או כסף.

 הכי חשוב – זהות אינטרסים.

לחברה ולך אינטרס אחד משותף- שהמערכת תפיק כמה שיותר תפוקה ותכניס כמה שיותר כסף. אנחנו מממנים את עלות המערכת מא'-ת' ומתחייבים לבחור בפאנלים האיכותיים ביותר, לתכנן את המערכת המקסימלית האפשרית בגג שלך, לעמוד מול חברת חשמל בהתחשבנות השוטפת ולתחזק את המערכת ע"י צוות מקצועי ומסור בסטנדרטים גבוהים.

חשוב להבין –  התחום הסולארי הוא הביזנס שלנו.

אנחנו בטוחים שאתם עסוקים מאוד ומקצוענים בתחום שלכם.  אנחנו מעסיקים צוות של מומחים עם ניסיון של שנים רבות בתחום הסולארי. והכי חשוב אנחנו עושים הכל על מנת למקסם ולטייב את המערכות ואתה נהנה משותף יציב חזק ואכפתי: אין לך צורך לבדוק מי הוא יצרן הפאנל, מה הנצילות שלו ומה גבול האחריות. אין לך צורך לבדוק האם יצרן הממירים נותן שירות טוב או לא, אין לך צורך לנטר את המערכת יום יום או לטפל בתקלות כשהן קורות והן תמיד קורות, לא תצטרך לשטוף את המערכות ולנקות אותם- את כל זה אנחנו עושים בשבילך ובשבילנו. לך נותר להנות מהכנסה קבועה ויציבה למשך עשרות שנים..

אנרגיה ירוקה ונקייה – שומרים על כדור הארץ

הצורך להפחית את שיעור פליטת הפחמן הדו-חמצני (CO2) לאטמוספירה הפך זה מכבר לאחד האתגרים הסביבתיים הדחופים שניצבים בפני האנושות. מדובר באחד מגזי החממה המשפיעים ביותר על שינויי האקלים וההתחממות הגלובאלית, ואחד הבולטים בגרימת זיהום אוויר ותחלואה. המערכת הסולארית מפיקה חשמל ירוק ובלתי מזהם וחוסכת פליטה של אלפי טונות פחמן דו חמצני מזהם לאוויר האטמוספירה

אם אתה נוהג למיין את האשפה ותעשה זאת באדיקות כל חייך אתה עדיין לא תגיע למאית מהחיסכון בפליטת פח"ד של מערכת סולארית ממוצעת למשך שנה. המספרים מדהימים: מערכת סולארית ממוצעת שהחברה מתקינה שוות ערך לנטיעה של 100 עצים חדשים שיפיקו חמצן למשך כל חייהם!

מערכת סולארית על הגג- הדרך המועילה ביותר להפוך את העלום שלנו לירוק ונקי יותר!

בלי בירוקרטיה

אנחנו נעשה את כל התהליך מול חברת חשמל גם לצורך הוצאת ההיתרים להקמת המערכת וגם בהתחשבנות על קבלת הכספים על חהשמל המיוצר. חברתנו פיתחה מערכת יחודית המנהלת את הוצאת החשבוניות באופו אוטומטי לחלוטין.

המדינה מעודדת הקמת מערכות סולאריות לכן ישנם הטבות משמעותיות במס -בתמצית ההטבות מס כוללות ליצרנים פרטיים- פטור מלא ממס עד הכנסה של 24 אלף ₪,  והכנסות של עד 100 אלף ₪ בשנה יש מס נמוך של10%.

כמו כן במערכות עד 630 קילו וואט אין צורך בהוצאת היתרי בנייה, יש מסלול הנקרא פטור מהיתר (רפורמת הפרגולות) שמאפשר לבנות את המערכת ורק לאחר ההקמה להוציא פטור מהיתר.

כמו כן ישנה מגבלה על הטלת ארנונה המעקרת דה פקטו את יכולת הרשות המקומית לרבות ארנונה אפקטיבית מהמתקן.

אז מה התהליך מהחתימה לחיבור המערכת?

שימו 💓 אם אתם מעדיף לא להיכנס לכל התהליך ורוצים לדעת רק מה אתם צריך לעשות אתה מוזמן לקפוץ לסיכום בסוף שם מפורטות הנקודות החשובות.

תהליך הקמת המערכת:
1. הרשמה ראשונית באתר האינטרנט של חברת חשמל ותשלום דמי רצינות על סך . שים לב שאינך נדרש לשלם דבר!
2. ‏הכנת החומר לחברת חשמל. גם כאן אינך נדרש לדבר. חברת ניר סולאר תכין את התיק לחברת חשמל במקצועיות.
3. ‏הגשה פיזית לחברת חשמל של החומר וקבלת אישור על הגשת החומר.
4. קביעת סיור טכני בשטח עם חשמלאי מטעמנו ונציג מטעם חברת חשמל. אנחנו נתאם איתכם את התאריך. יש צורך שאתם או נציג מטעמכם ישהה במקום בעת הסיור. בסיור נקבע עם הבודק את מיקום הממירים ומונה הייצור ורן פרטים טכניים נוספים
5. קבלת אישור כניסה למכסה. חברת חשמל תשלח אישור על כך שניתן להתחיל בבניית המערכת. אנחנו נודיע לכם על כך ונקבע מועד להתחלת עבודות בשטח
6. מדידות מדויקות של הגג- מנהל פרויקטים של ניר סולאר יגיע למדוד את הגג במדויק על מנת להכין תוכניות
7. הקמת המערכת מתחלקת ל- 4 חלקים עיקריים:
א. הקמת הקונסטרוקציה
ב. הרכבת הפאנלים
ג. חיבורים חשמליים
ד. גימורים וחיבור המערכת לאינטרנט

8. לאחר הקמת המערכת אנו מזמינים את חברת חשמל לבצע בדיקת מתקן למערכת. חברת חשמל תתאם איתנו מועד שבו יגיע חשמלאי של ניר סולאר יחד עם בודק חברת חשמל ויעבירו את המערכת בדיקה חשמלית ובטיחותית ברמה הגבוהה ביותר.
9. הוצאת אישורים שונים כגון אישור מהנדס חשמל, אישור קונסטרוקטור ואישור משרד האנרגיה.
10. חתימה על חוזה מול חברת חשמל ב-2 עותקים במשרדי חברת חשמל.
11. הרמת מונים- נתאם עם חברת חשמל מועד להחלפת מונה הייצור במונה דו כיווני ומיום זה כל קוט"ש שהמערכת מייצרת ייצר לכם כסף!

סיכום נקודות חשובות (אמ;לק)

התהליך נראה ארוך אך בפועל הוא כמעט אינו דורש מכם דבר.

1. השלמת מסמכים נדרשים
2. תשלום חוב לחברת חשמל+ יפווי כוח להוספת ניר סולאר לחשבון הצריכה
3. שהייה במקום בעת הביקורים עם נציגי חברת חשמל.

 

למי זה מתאים?

מפעלים ומבני תעשיה

מפעלים ומבני תעשיה

חברות ותאגידים

חברות ותאגידים

ישובים, קיבוצים ומושבים​

ישובים, קיבוצים ומושבים​

מוסדות חינוך

מוסדות חינוך

בתי כנסת

בתי כנסת

משקים חקלאיים

משקים חקלאיים

אודות

חברת ניר סולאר היא החברה המובילה בישראל בהשכרת גגות ובהקמת פרויקטים סולאריים בהיקפים שונים – מבתי כנסת עד למפעלי ענק המשתרעים על עשרות דונמים. 

לחברתנו פורטפוליו נכסים מגוון ועשיר וגב פיננסי איתן. אצלנו תקבלו יחס אישי ורמת שירות ברמה הגבוהה ביותר. 

צוות התכנון הנדסי שלנו יתכנן את המערכת לתפוקות מקסימליות וצוות ההקמה והרגולציה יביאו את הפרויקט לסיום מוצלח בזמן הקצר ביותר.

דילוג לתוכן